“СтопКор” б’є на сполох через звалище мертвих тварин з птахофабрики у Гаврилівці на Київщині

Активісти «Стоп корупції» стали свідками того, як у селі Гаврилівка місцева птахофабрика масово викидає тушки мертвих тварин. За даними представників проекту, звалища з трупів створює ТОВ «Комплекс Агромарс», яке реалізовує продукцію ТМ «Гаврилівські курчата». 

«Ми на власні очі побачили жахливе видовище – сотні тушок тварин, таких звалищ на території села кілька. Стоїть страшенний сморід. Усе це йде у ґрунтові й стічні води. Ситуація набирає катастрофічних обертів. Ми звернулись до місцевої влади. Голова села висловив готовність боротись із порушеннями в роботі птахофабрики. Ми плануємо звертатись у компетентні органи та служби», – зазначили активісти «Стоп корупції».

Раніше фабрику «Гаврилівські курчата» уже звинувачували у незаконному звалищі мертвих тварин.

Житель села Гаврилівка звернувся до Держпродспоживслужби.

Установа мала перевірити птахокомбінат через цю заяву.

Тоді за фактом порушення вимог законодавства про поводження з побічними продуктами тваринного походження, не призначених для споживання людиною, порушили кримінальне провадження

Інспектори Держпродспоживслужби спільно з представниками місцевої влади оглянули місце звалища та виявили досить велику кількість відходів, які займають значну площу.

Коментарі