“СтопКор” бойкотував незаконну газову заправку родини депутата міськради на Донеччині

Активісти «Стоп корупції» спільно з колегами з інших громадських організацій Донецької області закликали автовласників бойкотувати роботу нелегальних газових заправок у місті Лиман. Мережа працює без дозвільних документів і належить родині депутата міської ради Лиманської ОТГ. Деталі справи представники «Стоп корупції» зі Святогірська виклали у соцмережі.

«10 липня 2018 року у справу втрутились громадські активісти, серед яких були і представники Святогірського «СтопКору».Активісти нагадали пану депутату, що за невиконання рішення суду існує  кримінальна відповідальність.

Шановні автовласники!

Не заправляйте  свої авто газом на цій заправці, бо вона не має дозвільних документів, а тому життя та здоров'я ваше і ваших рідних у небезпеці!

Віктор Євтушенко – депутат міської ради Лиманської ОТГ, разом зі своєю дружиною вони чхати хотіли на законодавство України. Вже декілька років поспіль вони торгують газом  у непристосованих для цього спорудах по вулиці Пушкіна в місті Лиман Донецької області. Попри численні рішення судів про звільнення  цієї земельної ділянки від будь-яких забудов, подружжя Євтушенків і надалі використовує незаконні та небезпечні об'єкти для власного збагачення», – йдеться у публікації представника святогірського «СтопКору».

Коментарі