“СтопКор” бойкотував незаконну газову заправку родини депутата міськради на Донеччині

Активісти «Стоп корупції» спільно з колегами з інших громадських організацій Донецької області закликали автовласників бойкотувати роботу нелегальних газових заправок у місті Лиман. Мережа працює без дозвільних документів і належить родині депутата міської ради Лиманської ОТГ. Деталі справи представники «Стоп корупції» зі Святогірська виклали у соцмережі.

«10 липня 2018 року у справу втрутились громадські активісти, серед яких були і представники Святогірського «СтопКору».Активісти нагадали пану депутату, що за невиконання рішення суду існує  кримінальна відповідальність.

Шановні автовласники!

Не заправляйте  свої авто газом на цій заправці, бо вона не має дозвільних документів, а тому життя та здоров'я ваше і ваших рідних у небезпеці!

Віктор Євтушенко – депутат міської ради Лиманської ОТГ, разом зі своєю дружиною вони чхати хотіли на законодавство України. Вже декілька років поспіль вони торгують газом  у непристосованих для цього спорудах по вулиці Пушкіна в місті Лиман Донецької області. Попри численні рішення судів про звільнення  цієї земельної ділянки від будь-яких забудов, подружжя Євтушенків і надалі використовує незаконні та небезпечні об'єкти для власного збагачення», – йдеться у публікації представника святогірського «СтопКору».

Віктор Євтушенко - депутат міської ради Лиманської ОТГ разом зі своєю дружиною чхати хотіли на законодавство України. Вже декілька років поспіль вони торгуют газом у непристосованих для цього спорудах по вулиці Пушкіна в місті Лиман Донецької області. Незважаючи на чисельні рішення судів про звільнення цієї земельної ділянки від будь-яких забудов, подружжя Євтушенко і надалі використовують незаконні та небезпечні об'єкти для власного збагачення. 10 липня 2018 року у справу втрутились громадські активісти серед яких були і представники Святогірського Стопкору.Активісти нагадали пану депутату ,що за невиконання рішення суду існує кримінальна відповідальність. Шановні автовласники!Не заправляйте свої авто газом на цієй заправці, бо вона не містить дозвільних документів ,а відтак життя та здоров'є ваше і ваших рідних у НЕБЕЗПЕЦІ!

Posted by Misha Lukyanec on Kolmapäev, 11. juuli 2018

Коментарі