«Стоп Корупції» | ВИПУСК №6

18.09.2015 10:55

Шостий випуск програми «Стоп корупції» вже в ефірі.

- Наша журналістка Вікторія Носач дізналася, хто у Трипіллі віддав під забудову майже 30 гектарів землі водного фонду, у заплаві річки Красна. Таку махінацію провернув колишній сільський голова, він з легкістю передав ділянки на воді приватним фірмам, а ті – фізичним особам. Серед незаконних власників опинилися підставні особи з Обухова, Українки та Києва. Ми сподіваємося, що після виходу програми в ефір історія набуде розголосу і справа про будівництво на річці зрушить з мертвого місця.

- Допитливий Олександр Мамай викрив справжню бізнес-імперію на піску. Біля Ходосівки процвітає незаконний видобуток корисних копалин. У гонитві за надприбутками видобувальники знищують екосистему і набивають свої гаманці грошима. Поблизу селища стоять три земснаряди, які відкачують породу з дна водойм. Робітники працюють там без дозволів. Жоден з органів влади таку діяльність не схвалював. Ми підрахували, що за добу з району вивозять 1,5 тисячі тон піску. А ще з’ясували, що загалом по області таких піщаних точок понад 15. І за рік вони викачують з надр Київщини 2 мільйони тон піску! Отже, як пісок у воду з області у невідомому напрямку іде 120 мільйонів гривень. А

- Хабарник на мільйон. На Білоцерківщині (с. Макіївка) сільський голова за роки "панування" не лише прибрав до рук землі і ставки, а й примудрився залишитися на посаді після хабара у понад мільйон. Наш журналіст Стас Михайлов з'ясував, що чиновник зажадав винагороду від підприємця в обмін на дозвіл вести бізнес. Мер попався на першому транші хабара, однак і досі перебуває на волі, більше того – продовжує керувати Макіївкою! Хоча є рішення суду за приписом обласної прокуратури про відсторонення його від почали.

Насолоджуйтесь розслідуваннями «СтопКору»! А в нас попереду нові гарячі історії...

Коментарі