«Стоп Корупції» | ВИПУСК №5

10.09.2015 09:48

Програма "СтопКор" оприлюднила нові резонансні викриття та сенсаційні розслідування.

У п’ятому випуску наші журналісти розібрались у хитромудрій земельній історії в с. Новосілках Вишгородського району.

Там, за часів Януковича, багатії з мовчазної згоди правоохоронців та районної влади, прибрали до рук 450 гектарів з резервного фонду. Ці землі за законом мали розподілити між громадою.

Однак більшість ділянок роздерибанили між двома особами. У Новосілках та сусідніх селах їх імена широко відомі - ці люди булии колись наближені до так званої «сім’ї». Журналісти «СтопКору» розібрались у надприбутках сміттєзвалища у Тарасівці Києво-Святошинського району.

Розслідувачі з’ясували, що полігон твердих відходів процвітає на незаконній переробці сміття. Підприємці заробляють бариші, які вимірюються сотнями тисяч гривень на місяць. Куди стікають статки від сміття ніби-то не знає навіть районна влада. Фельдшерський пункт розбрату.

У селі Залізне Васильківського району за будівництво медпункту підприємці вимагають відшкодувати 8 мільйонів гривень! Громада запевняє - вже заплатила. Наші автори знайшли корупційний слід в цій історії.

А поки наші глядачі шоковані свавіллям чиновників та розгулом корупції у Київській області, ми без остраху беремось за нові розслідування!

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X