«Стоп Корупції» | ВИПУСК №10

Новий випуск програми резонансних розслідувань "СтопКор" уже доступний для перегляду.

Цього разу журналісти проекту викрили схему незаконного видобутку піску у Трипіллі. Місцевий бізнесмен спустошує заради своєї вигоди родючі землі мальовничого куточка Київщини, навіть більше - складує добуте на березі річки. Мовляв, дозвіл на це дав сільський голова, той відмахується.

Окрім того, ми показали продовження скандальної історії у Княжичах. Там незмінна керманичка села пороздавала так званим князькам землі резервного фонду, ті відбудували свої маєтки за високими мурами та відчули себе господарями села. Коли журналісти зазирнули за паркан - охоронці обстріляли техніку проекту, а пізніше один із місцевих паничів підняв руку на нашу колегу.

Ми показали обличчя нападника і викрили факти його біографії. За такі дії правоохоронці вже відкрили кримінальне провадження за 171 Кримінального кодексу України. У Віті Поштовій до влади рветься відсторонений сільський голова-хабарник. Керманича впіймали на отриманні коштів: він вимагав винагороду за земельну ділянку в селі. Правоохоронці затримали корупціонера на гарячому з міченими купюрами в руках.

Почалися численні судові засідання, проте хабарник розгулює на свободі, своєї провини не визнає, твердить, що це був не хабар, а благодійний внесок. Навіть більше - має нахабство балотуватися в сільські голови Віти Поштової. В анімаційній рубриці "Схематично" її автори показали корупційні розклАди в комунальному підприємстві з благоустрою.

Дружина головного героя мультиплікаційного серіалу захотіла впорядкувати землю обабіч будинку, звернулася до КП, а там їй відмовили посилаючись на брак геть усіх матеріалів і відрядили до приватної фірми, що проводить благоустрій на платній основі.

Інші новини

Коментарі