«СТОП КОРУПЦІЇ» ВІДТЕПЕР У ТЕЛЕЕФІРІ!

12 серпня о 21.30 в ефірі “Центрального каналу” (КДРТРК) вийшов перший випуск програми журналістських розслідувань «СтопКор». “Фактично, випуск - пілотний, багато форматних моментів дороблятимуться в процесі. Просто у нас немає часу чекати – корупціонерів треба викривати вже зараз!”, - зазначив координатор проекту, відомий журналіст Роман Бочкала, який погодився співпрацювати зі “Стоп корупції” на волонтерських засадах.

У пілотному випуску автори вивели на чисту воду мера Ірпеня Володимира Карплюка, взялись за розслідування скандального будівництва у Лісниках та порахували скільки заробляють “сірі” перевізники в темну, курсуючи з Київської області до столиці.

IMG_3226

Редакція програми складається з досвідчених редакторів та молодих сміливих журналістів. Серед них Василь Крутчак, Альона Логвінова, Стас Міхайлов. Кожен автор – співведучий програми. І ми продовжуємо шукати нові обличчя! В арсеналі медійників – експерименти, провокації, публічні акції. Серед технічних засобів зокрема мається потужний квадрокоптер, що здатен знімати картинку у форматі 4К. Своїм баченням проекту з нами поділився шеф-редактор “СтопКору” Сергій Мамаєв.

- Пане Сергію, чому Ви вирішили приєднатись до проекту?

​- Я за своєю натурою– ідеаліст. Я не порушую закон, намагаюсь дотримуватись ПДР, але при цьому я знаю свої права. Я не плачу хабарів, оскільки впевнений, що за багато років роботи податками і так утримую чиновницький апарат, часто-густо – не ефективний. Однак мій досвід журналіста і редактора у різних проектах- новинах, програмах журналістських розслідувань тощо мені підказує, що такі проекти як "Стоп корупції", на жаль, можуть бути останньою надією для постраждалих. Тому я із задоволенням погодився на пропозицію Романа Бочкали робити Київщину кращою.

- Які теми, проблеми можуть опинитись під прицілом об’єктиву телекамери "СтопКору"?

- Ми орієнтуємось на все, що заважає громадянам комфортно жити. Громадський транспорт і міжміські перевезення, виділення землі і крадіжка лісу, вимога дати хабара за "правильне" судове рішення і побори в школах. Загалом ми хочемо зробити життя кращим, допомогти Україні позбутись корупції, свавілля чиновників та ідіотизму. Оскільки наш глядач - житель Київської області, ми сфокусувались саме тут.

- У якому форматі працюють Ваші колеги?

- Передусім - це журналістські розслідування. Для якісного розкриття теми і боротьби з корупцією наші журналісти будуть проводити експерименти, заходити в кабінети чиновників і ставити незручні запитання. Ми сподіваємось і на зворотний зв’язок, коли глядачі повідомлятимуть нам про факти, а ми у свою чергу, будемо допомагати їм боротись.

- Пане Сергію, розкажіть, а хто у Вашій команді? Хто ці люди, які вививодитимуть на чисту воду хабарників і розкриватимуть корупційні схеми?

- Це я, як досвідчені, так і молоді та креативні журналісти і редактори. Наш колектив - це однодумці, які впевнені, що не варто чекати когось там "зверху"-президента, премєра чи доброго дядю. Ми самі багато на що здатні. І своїм прикладом покажемо і доведемо, що багато залежить від позиції начал то простої маленької людини.

IMG_3219

Журналісти будуть залучати до розслідувань місцевих громадських активістів. Подекуди працюватимуть під прикриттям, розсекречує роботу колег шеф-редактор. Для команди “СтопКору” важливіша думка людей і особисто добута інформація, а не відписки казнокрадів. Адже хабарники і марнотратники завжди знайдуть спосіб заховатись за дорогими юристами та впливовими друзями. Автори проекту - остання інстація. Джерело ексклюзивних фото і відеорепортажів, які наче вірус заповнюють інтернет.

IMG_3223

Якщо Ви втомились від ласих до хабарів чиновників, Вам не сила мовчки споглядати як руйнують Ваше місто, Ви більше не можете замовчувати кричущі факти корупції - звертайтесь до "СтопКору". Ми знаємо як Вам допомогти!

Дивіться нас щосереди, о 21:30 на “ЦК”, та повтор по суботах о 09:30. Крім цього, ми є у Фейсбуці та на YouTube.

 

Коментарі