“Стоп Корупції” продовжує збір інформації про випадки хабарництва

Корупційні схеми, рейдерські захоплення, неправомірні дії зі сторони ДФС, віджимання бізнесу, вимагання хабарів - реальні загрози для українських підприємців та землевласників.

Щодня до "СтопКору" звертаються представники малого бізнесу, яким довелось зіштовхнутися з корупцією чи протизаконними діяннями податківців. Саме тому ми вирішили почати збір інформації з перевірки роботи органів Державної фіскальної служби України та виявлення правопорушень, що відбуваються там.

Відтепер мешканці та гості столиці можуть прийти зі зверненнями до громадських приймалень "СтопКору", де команда правозахисників допоможе із запитами до відповідних органів, дасть консультацію щодо написання заяв, а найбільш нечувані та резонансні порушення будуть висвітлені у сюжетах "СтопКору" після проведення журналістського розслідування!

Сьогодні активісти проекту вийшли до ДФС у Голосіївському районі Києва. Там борці з корупцією закликають громадян, які зіткнулись із несанкціонованими перевірками з боку податківців, блокуванням роботи підприємств та необґрунтованими санкціями, повідомляти про такі випадки активістів «СтопКору» або звертатись на гарячу лінію проекту.

Приходьте просто зараз у громадську приймальню за адресою Жилянська, 23, м. Київ.

Гаряча лінія: 044 578 00 04

Коментарі