Столичні Осокорки відзначили День будівельника: «зрада» чи «перемога»?

Протягом трьох місяців це місце асоціюється з неприємними ситуаціями – жорстоким побиттям робітників, які задіяні в будівництві електропідстанції та житлового масиву на Осокорках. Нагадаємо, тут відбулася сутичка між поліцією та активістами громадської організації «Екопарк Осокорки» та Національного корпусу й Національних Дружин - постраждало чимало людей, кількох із серйозними травмами госпіталізували.

Але наразі приємна новина: у мікрорайоні відбулось святкування Дня будівельника з розважальними програмами, батутом та дитячими аніматорами. Окрім цього, на святі провели соціальне опитування місцевих мешканців. Ось результати: 40% опитуваних проти забудови, проте 40% людей – навпаки – це підтримують, а кожен п'ятий сказав, що йому взагалі байдуже.

«Інфраструктура міста має розвиватися: більше людей, більше площі – це природно, це кожне місто-мільйонник», - стверджує Руслан Москаленко, інвестор ЖМ «Патріотика на озерах». «СтопКор» й надалі стежитиме за розвитком подій. Всі подробиці ситуації – у сюжеті:

Коментарі