Столичне ШЕУ отримало “чорну мітку” за співпрацю з піщаними браконьєрами

Чорна мітка і піратський прапор – так виглядає в’їзд на територію Шляхово-експлуатаційного управління Печерського району на Набережно-Хрещатицькій, 3. Перед воротами ШЕУ громадські активісти вивантажили гору піску та встановили стяг із черепом і кістами. У такий спосіб вони «відзначили» керівництво дорожнього управління за співпрацю з піщаними нелегалами.  Йдеться про постачання незаконно видобутого піску на Видубичах для потреб комунального підприємства.

Додамо, що раніше активісти «Стоп корупції» закликали керівників ШЕУ не співпрацювати із нелегалами і не платити державні кошти браконьєрам.

На лобове скло автівки директора ШЕУ наклеїли фірмові наліпки «Стоп корупції».

Зазначимо, автівка з краденим у киян піском вивантажилась на території Шляхоексплуатаційного управління Печерського району. Надра привезли з нелегальної точки видобутку на Видубичах. При цьому керівництво ШЕУ запевняло, що пісок купують на законних підставах, а фірма-постачальник навіть виграла тендер.

Активісти викликали на місце події поліцію.

Зауважимо, що на незаконній точці видобутку по вулиці Промисловій не перший рік орудує одразу кілька фірм-браконьєрів. Активісти «Стоп корупції» спільно з громадськими організаціями-однодумцями неодноразово проводили акції протесту у промзоні. Однак чорні видобувачі продовжують працювати.

Пісок регулярно вивозять вантажівками. Серед клієнтів нелегалів – відомі виробники будівельних матеріалів.

Додамо, що гора землі і піратський прапор на вершині з’явились на в’їзд на скандальну точку видобутку піску на Видубичах у Києві. У такий спосіб група громадських активістів висловила протест проти нелегальної діяльності браконьєрів і заблокувала виїзд вантажівок з території. У промзоні на Промисловій орудує одразу кілька фірм, яких неодноразово ловили на протиправному намиві, складуванні та продажі надр.

Коментарі