Стихія вирує – 147 населених пунктів в Україні залишилися без світла

Через погіршення погодних умов понад сотня населених пунктів в Україні опинилася знеструмленою. Комунальні служби в екстреному порядку намагаються усунути наслідки стихії.

В останні кілька днів багато регіонів України зіткнулися з сильним погіршенням погодних умов, в результаті чого ряд населених пунктів відрізано від цивілізації, повідомляє "Діалог.UA", посилаючись на дані Державної служби з надзвичайних ситуацій.

"Протягом 18-19 грудня в результаті ускладнення погодних умов через спрацювання систем захисту ліній електропередачі сталося знеструмлення 147 населених пунктів у 6 областях", – йдеться в повідомленні ДСНС.

Найбільше постраждали міста і села в Київській області. Там без світла залишилися 79 населених пунктів. Несолодко також довелося і Черкаській (36), Житомирській (20), Чернігівській (8) і Сумській (3) областям.

У ДСНС також повідомили, що для якнайшвидшого усунення несправностей на місця було направлено бригади Обленерго. Раніше синоптики попереджали про погіршення погодних умов по всій території України, а також про похолодання, що насувається на нашу країну.

Коментарі