Став відомий організатор поїздки київських школярів в Москву: Міністерство освіти розводить руками

У Міністерстві освіти й науки розповіли, хто виступив організатором поїздки київських школярів в Москву, і заявили, що не можуть заборонити небезпечну поїздку.

Перший заступник міністра освіти й науки України Павло Хобзей прокоментував гучну поїздку київських школярів на екскурсію до Москви, передає "Діалог.UA" з посиланням на "Українську Правду".

За його словами, в літній період всі вчителі перебувають у відпустці та Міністерство не може заборонити дітям їхати в Росію, оскільки екскурсія узгоджена з батьками дітей.

"Зараз канікули, вчителі у відпустках. Коли відбуваються ці поїздки, ми дізналися про одну і сподіваємося, що інших немає – ми не можемо сказати, що громадяни України не відвідують Росію, кордон не є закритим, і ми не можемо і не маємо права забороняти такі поїздки, тому що це відбувається поза освітньою системою, це відбувається за домовленістю з батьками, і батьки приймають те чи інше рішення", – пояснив він.

У той же час стало відомо, що організатором поїздки є якась пані Новікова – вчитель російської мови в школі, де вчаться діти. За словами Хобзея, керівництво школи позитивно відгукується про цього вчителя, називаючи її старанним працівником.

Спроба зв'язатися з Новіковою виявилася невдалою. Хобзей припустив, що в цей час вона може перебувати в Росії разом з учнями. Також заступник міністра додав, що МОН звернулося до СБУ за правовою оцінкою даної ситуації.

Нагадаємо, тривогу щодо даної екскурсії забив політолог Олексій Голобуцький, який заявив, що 70 школярів з благословення батьків їдуть в заручники в країну агресора.

Коментарі