Стало відомо, як проросійські генерали дерибанять земельні угіддя біля Києва

Бійців АТО, які захищали державу, а повернувшись із зони бойових дій облаштували спортивно-навчальний стрілецький комплекс «Купол», псевдогерої та так звані ветерани звинувачують у рейдерському захопленні землі Міноборони.

Журналістам вдалося дізнатися, що йдеться про клуб «Сапсан», який захопив та незаконно використовує 13 гектарів території військового містечка у Броварах. Розслідувачі знайшли «героїв», які зводять наклеп на бійців АТО та підняли досьє одіозних генералів, які причетні до дерибану земель військового містечка.

Одна із найбільш скандальних постатей – генерал Палій, якого неодноразово помічали у проведенні пропагандистських заходів, сценарій яких писали в Москві. Окрім того, генерал встиг відзначитися українофобським ставлення та зневагою до вітчизняних Збройних сил.

- Це і "Безсмертний полк", і георгіївські стрічки, і все інше. Після того, як з'явилася ця інформація – стало відомо, що рада громадських організацій, яка мусила б допомагати ветеранам війни, допомагає ворогам, – розповідає голова громадського руху "Новий вогонь" Дмитро Різниченко.

Саме під прикриттям Палія незаконним захопникам з клубу "Сапсан"  завжди вдається виходити сухим із води, стверджують громадські активісти.

Подробиці дивіться у новому журналістському розслідуванні "СтопКору".

Коментарі