Стало відомо, як керченський стрілець Влад Росляков пов’язаний з “Правим сектором”

Російські ЗМІ зазначають, що правоохоронні органи почали розслідувати причетність стрільця з Керчі Влада Рослякова до різних угруповань.

Про це повідомляють РосЗМІ.

Відзначається, що слідство вже перевірило батьків Рослякова на причетність до різних видів угруповань і організацій. З'ясувалося, що його мати перебувала в релігійній організації "Свідки Єгови", яка в РФ визнана екстремістською. Тепер правоохоронні органи почали перевіряти самого Рослякова, який міг перебувати в угрупованнях екстремістського типу, відзначається, що він міг бути пов'язаний з "Правим сектором".

У самій організації переконані, що російські слідчі обов'язково знайдуть зв'язок з Рослякова з "Правим сектором", якщо того вимагатимуть в Кремлі.

Спікер "Правого сектора" Артем Скоропадський переконаний, що у квартирі, де проживав хлопець, можуть легко знайти символіку, нашивки, зброю і навіть листування з активістами "Правого сектора". Однак він зазначив, що б не сказали в Росії, організація офіційно заявляє, що Росляков не мав ніякого відношення до організації "Правий сектор" і не спілкувався з їхніми активістами.

Додамо також, що керченський стрілець Владислав Росляков, згідно з офіційними показниками його тренера, навчався стрільби з вогнепальної зброї якихось шість годин теоретичних занять.

Коментарі