Стало відомо, у яких районах кияни дихають забрудненим повітрям

В окремих районах Києва встановлено, що рівень гранично допустимого забруднення повітря перевищено. В ньому виявлено завелику концентрацію пилу, вуглецю, діоксину азоту та формальдегідів.

Новину повідомляє Головне управління Держпродспоживслужби столиці, передає "Преса України".

За даними постів спостереження Центральної геофізичної обсерваторії станом на 13:00 16 серпня рівень забруднення досяг:

- пил – 1,3 ГДК с.д. на площах Бессарабській і Деміївській;

- оксид вуглецю – 1,3-2 ГДК с.д. (гранично допустима середньодобова концентрація – 3) на вулиці Довженка, 8, площах Бессарабській і Деміївській, проспекті Оболонському, 14;

- діоксид азоту – 3,5-4,25 ГДК с.д. (гранично допустима середньодобова концентрація – 0,04) на вулицях Довженка, 8, Попудренка, 50, площах Бессарабській і Деміївській, бульварі Лесі Українки, 29, проспекті Оболонському;

- формальдегідом – 1,3-4 ГДК с.д. (гранично допустима середньодобова концентрація  0,003) на вулицях Довженка, 8, Попудренка, 50, площах Бессарабській і Деміївській, бульварі Лесі Українки, 29, проспектах Оболонському, 14 та Науки, 37.

"Лабораторні дослідження атмосферного повітря продовжуються, у випадку погіршення ситуації буде негайно оповіщено населення та Київську адміністрацію", – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, найбільш забрудненим містом в Україні є не Львів, де не можуть справитися з утилізацією великих об’ємів сміття, а промисловий гігант Кривий Ріг, стверджують екологи. Попри великі кошти, які витрачає міська влада та підприємства на покращення екологічної ситуації, у тутешньому повітрі все одного зберігається високий рівень промислового пилу.

Коментарі