Стало відомо, що об’єднує Трампа і колишніх регіоналів

Генеральна Прокуратура України порушила кримінальну справу за фактом розголошення матеріалів досудового розслідування, які псують репутацію Дональда Трампа.

Представники правоохоронних органів України розкрили секретну інформацію в ЗМІ, демонструючи деякі записи зі справи. Дані сприймаються громадянами США як незаконна перемога Трампа на виборах в президенти, передає "Діалог.UA".

До кримінальної справи також причетні особи НАБУ. Відомо, що ще в 2016 році екс-заступник голови СБУ Віктор Трепак передав НАБУ документи, що підтверджують незаконні виплати грошових коштів людині, яка очолила передвиборчу кампанію Трампа – Полу Манафорту. У НАБУ визнали, що Манафорт раніше консультував "Партію регіонів", а кампанія проти Трампа була задумана з метою підвищити рейтинг Клінтон.

Посилаючись на Кримінальний кодекс України, стаття про розголошення досудового розслідування карається штрафом в розмірі від 100 до 300 мінімумів доходів громадян, взяттям під варту або двома роками виправних робіт. Також забороняється займати відповідну посаду 3 роки.

Коментарі