Телефонна конференція в "нормандському форматі" повинна відбутися найближчим часом.

Про це заявив заступник глави адміністрації президента Костянтин Єлісєєв, передає "Діалог.UA".

За його словами, на даний момент йде процес узгодження дати між чотирма країнами. Крім того, він сподівається, що ці переговори зрушать ситуацію з мертвої точки і Росія нарешті виконає взяті на себе зобов'язання. Йдеться про обмін заручниками, забезпечення режиму тиші, відведення важкої техніки, а також надання доступу спостерігачам ОБСЄ до всіх окупованих територій.

"Ключова мета – не переговори заради переговорів, а бажання досягти конкретного результату. Тому з цією метою була відпрацьована спільна позиція, яка була передана російській стороні, бачення тих конкретних, негайних результатів, які ми могли б досягти за підсумками можливої ​​телефонної конференції ", – підкреслив Єлісєєв.

Нагадаємо, президент України Петро Порошенко висловив надію, що після саміту Україна – ЄС вдасться реалізувати головні компоненти мінських домовленостей щодо безпеки.

Раніше з офіційним візитом в Україну прибув Рекс Тіллерсон, який закликав Росію негайно припинити агресію і приступити до виконання мінських угод.

Коментарі