Стало відомо, куди зник Плотницький після заворушень у Луганську

Ватажок терористів "ЛНР" Ігор Плотницький втік до Росії після подій в окупованому Луганську. Це трапилися у вівторок, 21 листопада.

Новину повідомляє портал 0642.ua із посиланням на повідомлення у Telegram-каналі російського найманця в ОРДЛО Олександра Жучковського.

"За останньою інформацією, Плотницький, втративши контроль над ситуацією, поїхав до РФ. Можливо, вже не повернеться. Є великі сумніви, що в Москві залишилися люди, які зможуть його витягнути", – мовиться у повідомленні.

Перед цим Жучковський писав, що Плотницького "вирішено прибирати", але "фігурант сильно впирається". При цьому він зазначив, що "дотискати планується аж до (за необхідності) крайніх заходів".

Водночас, як повідомив із посиланням на власні джерела журналіст Сергій Іванов, Плотницький втік разом зі своєю сім’єю. Рідних ватажок терористів вивіз до Воронежа, а сам перебуває в російському прикордонному місті Донецьк Ростовської області.

Нагадаємо, 21 листопада "міністр внутрішніх справ" "ЛНР" Ігор Корнет, якого Плотницький усунув від посади, влаштував у Луганську "військовий переворот". Корнет заявив, що було припинено діяльність української диверсійно-розвідувальної групи та заарештовано осіб, які "працювали на Україну". Також Корнет планував арештувати керівника адміністрації ватажка "ЛНР" Ірину Тейцман і начальника "служби урядової безпеки МВС" "ЛНР" Євгена Сельверстова.

Згодом стало відомо, що у захопленому Луганську відключили телебачення, радіомовлення та мобільний зв'язок.

https://24tv.ua/ukrayina_tag1119?utm_source=seocopy

Коментарі