Стало відомо, чому Луценко пригрозив арештом Савченко

Савченко нагадала про злочини Парубія та Луценка під час Майдану. Після цього Генпрокурор неочікувано звинуватив народну обраницю у намірі розстріляти депутатів ВРУ. Він також попередив, що посприяє її скорому арешту.

Новину передає "Преса України".

Народний депутат України Надія Савченко зробила гучну заяву під стінами СБУ, що у Києві. За її словами, злочини проти учасників Майдану ніхто і ніколи не буде розслідувати.

"Горбатюку (глава департаменту спецрозслідувань ГПУ – ред.) не дають працювати, його в'яжуть по руках і ногах. Особисто я давала йому свідчення про те, що Луценко з трибуни закликав до того, щоб знести владу, обіцяв людям, що на Майдані буде зброя. Горбатюку не дають можливості розкрити ці злочини. Я давала свідчення, де розповідала про синю машину, із якої виходили люди зі зброєю. Я казала, хто ці люди, вони сьогодні в парламенті", – заявила Савченко.

Народна обраниця також зауважила, що на власні очі бачила, як Андрій Парубій проводив у готель "Україна" снайперів. Савченко також заявила, що ті люди, які віддавали злочинні накази, будуть й надалі шукати крайніх.

Політик також згадала про Юрія Луценка. За її словами, він мав мету отримати посаду генпрокурора, щоб "ніколи в житті не розслідувалися його злочини проти українського народу".

"Після злочинів на Майдані влада почала продовжувати ці злочини. Злочини по здачі Криму. Бо треба було втримати собі владу, і були домовленості з Росією. У цьому брали участь усі політики, які були зазначені в протоколі, і всі політичні сили, які хотіли прийти до влади", – підкреслила вона.

Тим часом Юрій Луценко теж зробив гучну заяву про те, що слідство має докази того, що Савченко планувала здійснити терористичний акт.

"Вона хотіла тут, у цьому залі, знищити бойовими гранатами дві ложі – урядову та посадову. А мінометами, порушивши купол Верховної ради, знищити всіх та добивати автоматами тих, хто виживе. А тому я внесу до Верховної Ради подання про зняття недоторканності та арешт Савченко", – наголосив Луценко.

Таку заяву генпрокурор зробив сьогодні, 15 березня, під час засідання ВРУ.

Коментарі