Стало відомо, чому Кремль боїться поткнутися в Україну – кадри

Якщо РФ все-таки зважиться на подальшу агресію, то зазнає колосальних втрат ще в прикордонних бойових зіткненнях.

Таку точку зору в ефірі одного з українських телеканалів висловив учасник АТО, боєць резервного батальйону Нацгвардії та 44-ї окремої артилерійської бригади Андрій Кобзар, передає "Вести-UA".

"Зараз ми вже маємо армію. Ба більше, ми зараз маємо 100 тисяч кадрового резерву. Це 100 тисяч чоловіків, які мають досвід ведення бойових дій, які вбивали, які бачать, що якщо дотримуватися, як на виробництві, визначених правил безпеки, то твої шанси вижити й знищити ворога зростають на кілька порядків. У кожного будинку на балконі, в коморі лежить тривожний чемоданчик, і це та сила, яка в принципі не дасть ... це будуть страшні жертви, це буде м'ясорубка ", – заявив Кобзар.

Він висловив упевненість, що подібна військова операція буде приречена на провал, хоча і не виключає такого розвитку подій.

"Відсотків 20 я залишаю на те, що повністю знавіснілий керівник Росії в якийсь момент вирішить дотиснути військовий варіант, тобто те, що не вдалося йому в 2014 році. Я таке допускаю хоча б з тих причин, що ніхто не міг уявити, що в XXI столітті держава буде перекроювати кордони попри всі домовленості.

Він вже зробив таке, чого ніхто в світі не очікував, наплював на все правила, наплював навіть на логіку. Він розумів, що так чи інакше це призведе до санкцій, ізоляції Росії в світі, не міг не розуміти, але він на це зважився ", – підкреслив ветеран АТО і додав, що час, що підходить для удару по українських позиціях, втрачено Кремлем У 2014 році.

Інші новини

Коментарі