Стала відома причина вибуху на хімзаводі в Донецьку

Співробітники головного розвідувального управління Міноборони України з'ясували, що причиною вибуху на хімзаводі в Донецьку стали бойовики, які збирали металолом. 

Про це розповіли в прес-службі ГУР.

"Російським окупаційним командуванням використовується зменшення інтенсивності бойових дій для продовження злочинної діяльності щодо знищення місцевої інфраструктури та грабування промислових об'єктів", – йдеться в повідомленні.

Розвідники розповіли, що 14 лютого 2016 року на території Донецького казенного підприємства хімічних виробів стався вибух через недотримання заходів безпеки при поводженні з вибухонебезпечними предметами під час проведення особовим складом одного з підрозділів 11 окремого мотострілецького полку 1 АК ЗС РФ робіт зі збору та сортування брухту.

Раніше повідомлялося, що зі сховища радіоактивних відходів в окупованому проросійськими бойовиками Донецьку міг статися витік радіації після вибуху на території Донецького казенного заводу хімічних виробів.

Нагадаємо, увечері 16 червня в Куйбишевському районі Донецька в зоні казенного заводу хімвиробів прогримів вибух. За словами очевидців, ударна хвиля відчувалася в усіх районах Донецька.

Коментарі