Стала відома одна з головних цілей злочину керченського стрільця – подробиці

Сьогодні розкрилося ще кілька жахливих фактів, які стосуються страшного теракту, що стався в місті Керч (окупований Кримський півострів).

Повідомляється, що Владислав Росляков відчував особливу особистісну неприязнь до директора навчального закладу, в якому він навчався і зробив терористичний акт, жінка повинна була стати першою жертвою його злочинних дій, повідомляє "Діалог.UA".

Мама одного із загиблих учнів (Олександра Лазарєва) повідомила, що Росляков збирався вбити директора керченського коледжу, про це вона дізналася, коли прийшла на впізнання тіла сина в морг і поспілкувалася особисто з директоркою. Жінка (мама загиблого) повідомила, що після впізнання нею сина в морг увійшла директор коледжу і розповіла, що могла б бути на місці своїх учнів, а вона, на думку матері Олександра Лазарєва, і повинна була бути там, оскільки терорист відразу ж пішов до директорського кабінету, шукав її.

Однак в цей нещасливий день, як стверджує директриса, вона їздила у невідкладних справах, а повернулася до навчального закладу вже після того, як дізналася про те, що сталося. Після того, як керченський стрілець зрозумів, що жінки-директора на місці немає, він вирішив вбивати викладачів і безпосередньо учнів.

Мама загиблого хлопця додала, що Владислав Росляков просто озвірів і "палив" в обличчя викладацькому складу і студентам, яких він бачив.

Також з'ясувався ще один цікавий факт з минулого терориста Владислава Рослякова, який спонукав його йти вчитися в цей політехнічний коледж.

Батько вбивці під час свого допиту правоохоронними органами розповів, що той в дитячі роки мріяв стати моряком і ходити в рейси, як його дідусь, але не зумів набрати прохідний бал і вступив в горезвісний політехнічний коледж.

Також Росляков-старший заявив, що він теж з головою занурений в релігію, як і мати керченського стрільця.

Коментарі