Стала відома дата штурму резиденції Порошенка – у влади на реакцію залишилися лічені місяці

Союз Михайла Саакашвілі, Юлії Тимошенко та її команди навряд чи зможе розраховувати на міцне й тривале існування. Однак ці політики можуть вдатися до спроб розхитати ситуацію в Україні. Кульмінація – штурм резиденції Петра Порошенка.

Про це написав парламентарій від "Блоку Петра Порошенка" Вадим Денисенко, пише "Діалог.UA".

Політик упевнений, що першим кроком нового союзу Саакашвілі й Тимошенко стане розгойдування ситуації в регіонах.

"Протягом наступного місяця по всій території України буде зроблена спроба прийняти рішення обл- і міськрад проти диктатури влади. І тут ми зможемо побачити альянси зі "Свободою","Опозиційним блоком", а іноді навіть з "Нашим краєм", – написав Денисенко свій прогноз.

Він упевнений, що кульмінацією цих подій стане річниця Революції Гідності, коли буде зроблена спроба штурму Банкової, Кабміну, Верховної Ради або інших органів влади. Зараз Саакашвілі й Тимошенко будуть "качати" Київ. При цьому Денисенко впевнений, що в цьому союзі кожен бачить себе лідером і не хоче поступатися першим номером в списку, причому у Саакашвілі сама програшна позиція – за ним немає реальних грошей і влади.

Денисенко вважає, що новий союз противників Петра Порошенка буде педалювати тему "доброго диктатора", який прийде на зміну президенту України. Ситуація буде прямо залежати від того, чи вдасться "розгойдати" киян.

На руку тандему Саакашвілі й Тимошенко грає покірна згода Володимира Путіна на введення миротворців на Донбас. Кремль знає про втому українців від війни й розраховує, що Київ погодиться здатися.

Нагадаємо, спецпредставник США по Україні Курт Волкер заявив, що Київ повинен дати Саакашвілі шанс. А 13 вересня ЗМІ поширили інформацію про зникнення екс-президента Грузії з готелю у Львові.

Інші новини

Коментарі