Стала відома дата обміну полоненими на Донбасі

Обмін полоненими між Україною та представниками терористів "ДНР" та "ЛНР" повинен відбутися до 25 грудня.

Про це повідомляє "Известия" із посиланням на 2 джерела у мінській контактній групі. Крім того, інформацію виданню підтвердили 2 співрозмовники у російських дипломатичних колах.

За інформацією видання, остаточні списки будуть затверджені 20 грудня. Саме цього дня відбудеться останнє у 2017 році засідання контактної групи в Мінську. Мовиться про обмін 74 українських полонених і 306 полонених з ОРДЛО.

При цьому поки залишається неясною доля близько 30 ув'язнених, які, за інформацією офіційного Києва, не хочуть повертатися га тимчасово окуповані території.

"До цих людей, у бажанні яких залишитися в Україні сумніваються на Донбасі, українська сторона пропонує відправити незалежних експертів, щоб ті підтвердили їх наміри. Це правильний і розумний хід", – заявило одне з джерел видання.

Нагадаємо, 9 грудня міністр закордонних справ України Павло Клімкін висловив сподівання, що вже у найближчі тижні вдасться здійснити обмін полоненими з бойовиками на окупованих територіях. Однак на шляху до цього є чимало перешкод.

Коментарі