Стадіон – так стадіон: Порошенко погодився на дебати із Зеленським на НСК “Олімпійський”

04.04.2019 09:16

Чинний глава держави та кандидат у президенти України Петро Порошенко заявив, що "дебати можуть відбутися на базі Суспільного телебачення з трансляцією по всіх телеканалах", але він готовий провести дебати з Володимиром Зеленським на НСК "Олімпійський".

Про це пише "Українська правда".

Відеозвернення до Зеленського Порошенко оприлюднив у своєму Twitter.

"Володимире Олександровичу. Я радий, що ви, хоч і якось невпевнено, але прийняли запрошення провести дебати...
Дебати – це не шоу. Виборча кампанія – це подія, яка визначає майбутнє країни, нації на роки й десятиліття вперед. Тут не до жартів. Бути президентом і Верховним Головнокомандувачем – це не гра, це не бажання сподобатися.

Бути президентом і Верховним Головнокомандувачем – значить відповідати за людей, за країну і всередині України, і на міжнародному рівні", – зазначив Порошенко.

Президент звернув увагу опонента, що дебати робляться не заради видовища на стадіоні.

"Дебати – це серйозна дискусія про стратегію розвитку країни, про цінності, про історичний вектор, про пріоритети, країна не просто обирає, вона довіряє свою долю", – заявив чинний президент.

"Правила дебатів прописані в законі про вибори президента, почитайте їх, будь ласка. Вони можуть відбутися на базі Суспільного телебачення з трансляцією по всіх телеканалах для десятків мільйонів людей. Такі вже уставлені правила. Але стадіон, так стадіон. Я чекаю на Вас, Володимире Олександровичу", – наголосив Петро Порошенко.

Додамо, що напередодні, кандидат в президенти України Володимир Зеленський, який здобув перемогу у першому турі виборів, запросив чинного главу держави Петра Порошенка провести публічну дискусію на головній спортивній арені країни.

Коментарі