США ніколи не визнають незаконну анексію Криму – Болтон

В ході зустрічі президента США Дональда Трампа з президентом РФ Володимиром Путіним у Гельсінкі, Сполучені Штати оголосили свою позицію щодо невизнання незаконної анексії Криму.

Окремо на цьому наголосив радник Трампа з питань національної безпеки Джон Болтон під час зустрічі у п'ятницю з Президентом України Петром Порошенком, повідомляє "Укрінформ".

"Я вважаю, що президент Трамп підкреслив солідарність та нашу підтримку незалежної України. Ви говорили про декларацію, яку ми зробили, не визнаючи незаконну анексію Криму. Це все походить від американських традицій невизнання незаконних анексій, починаючи з 1931-1932 року, коли не була визнана анексія Японією Маньчжурії, це декларація 1940-х років, коли не була визнана анексія Прибалтійських республік. Це політичний сигнал з нашої сторони, який має дуже велике значення і нам це було приємно зробити, ще раз підтвердити під час зустрічі президента Трампа та Путіна в Гельсінкі", – сказав Болтон.

Як інформує "Еспресо" із посиланням на КМУ, під час зустрічі сторони торкнулися тем як двосторонньої, так і міжнародної співпраці, передусім в контексті співробітництва з міжнародними фінансовими організаціями, посилення санкційного тиску на країну-агресора та протидії реалізації енергопроекту побудови газопроводу "Північний потік-2".

Читайте також: “Викрито сексуальні зв’язки Трампа! Коен пішов на діалог зі слідством та був випущений під заставу”.

Коментарі