Справа Януковича не буде затягуватись – Луценко

Справа про державну зраду екс-президента України Віктора Януковича не буде затягуватись і рухатиметься далі. Про це сьогодні журналістам заявив генеральний прокурор Юрій Луценко, повідомляє УНН.

"Суддя прийняв абсолютно правильне рішення. Він залучив наступного державного адвоката і встановив йому конкретний термін – до наступного судового засідання для вивчення справи. Тому справа не буде затягуватись, а рухатиметься далі. В цій ситуації, безумовно, найважливіше і саме цим керується суддя – дотриматись усіх українських та міждержавних угод, які забезпечують права підсудного. У даному випадку – Віктора Януковича", - заявив Генпрокурор. Нагадаємо, новим адвокатом для обвинуваченого у державній зраді екс-президента Віктора Януковича призначили Максима Гераська.

Додамо, 17 серпня Оболонський районний суд Києва задовольнив клопотання адвоката Віталія Мешечка, який представляє інтереси екс-президента України Віктора Януковича у суді, про самовідвід. Перед цим Віталій Мешечек заявив, що "кримінальне провадження є особливо складним" та подав клопотання про самовідвід.

Оболонський райсуд зобов'язав регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги невідкладно призначити нового адвоката для обвинуваченого у державній зраді екс-президента Віктора Януковича.

Зазначимо, 5 липня В.Янукович заявив, що не братиме участі в українському судовому процесі у справі про державну зраду і відкликав із суду своїх адвокатів.

Як повідомлялось, 28 листопада 2016 року Генеральний прокурор Юрій Луценко у Святошинському районному суді Києва оголосив повідомлення про підозру у відеорежимі екс-президенту України В.Януковичу у державній зраді, пособництві представникам влади РФ в умисних діях, вчинених з метою вчинення зміни меж території держкордону України та ведення агресивної війни. Тобто злочинів, передбачених ч.1. ст.111, ч.5 ст.27. ч.3 ст.110, ч.5 ст.27 ч.2 ст.437 ККУ.

Коментарі