Списки виборців в Туреччині поповнюються померлими людьми – ЗМІ

За заявами опозиційних партій в Туреччині, влада вносить до списків виборців людей, які вже давно померли. Про це інформує “Європейська правда” з посиланням на BBC.

Республіканська народна партія (CHP) і Народна демократична партія (HDP) стверджують, що незвичні списки виборців вони виявили в основному в регіонах, де правляча Партія справедливості та розвитку програла із невеликою різницею голосів на попередніх виборах.

CHP каже, що є більш ніж 6000 зареєстрованих виборців старше 100 років, багато з яких нібито старші, ніж офіційно зареєстрований найстаріший чоловік на Землі, якому зараз 116 років.

У списках, наприклад, є 165-річний Айсе Екічі, який нібито народився в 1854 році, за часів Османської імперії, і вперше зареєстрований для голосування цього року.

Іншим виборцем, відомим лише як Зульфу, є 149-річний чоловік. У списках знайшли також Айзе, якому за документами 148 років.

Існують також поширені приклади підозріло великої кількості людей, зареєстрованих за єдиною адресою, кажуть опозиційні партії.

На додаток до 1000 осіб, зареєстрованих в одній квартирі, багато хто зареєстрований у порожніх будинках або на будівельних майданчиках, або на п'ятому поверсі чотириповерхового будинку, як це виявили в одному випадку в Стамбулі.

Існують також різкі зростання у кількості виборців - в окрузі у Чанкирі кількість виборців за півроку зросла на 95%.

У березні в Туреччині мають відбутися місцеві вибори. Опозиційні партії попросили виборчу комісію розслідувати їхні дані.

Читайте також: "Які такі 180 мільйонів? – У САП повідомили про підозру екс-депутатові Полтавської облради".

Коментарі