Спалив Біблію з власними речами: експертів поставив в глухий кут таємничий обряд Рослякова перед бійнею в Керчі

Стало відомо про те, що Владислав Росляков перед стріляниною в коледжі спалив Біблію з власними речами. Експерти не назвали точної причини таких дій. Але багатьох вразив сам факт спалення священної книги, що може вказувати на якийсь темний обряд.

У ЗМІ повідомили про те, що перед масовим вбивством в керченському коледжі Владислав Росляков спалив Біблію разом з власними речами. Однак для чого він це зробив, ніхто не знає. Був це таємничий обряд чи запобіжні заходи – фахівці не зуміли дати остаточну відповідь, передає видання "Діалог.UA".

Крім того, відомо, що Росляков вибрав для свого ритуалу досить безлюдне місце на території Керчі. Він взяв з собою фото, зошити, флеш-карти, сімку і Біблію. Коли він все це спалив, то просто вирушив додому, де, мабуть, закінчував останні приготування перед трагедією.

Експерти розповіли, що Росляков на пустирі ще й закопав якийсь невідомий сейф. Ніхто точно не знає, що там знаходиться. Можливо, фахівці там знайдуть послання Рослякова або ж якісь надзвичайно цінні речі вбивці. Залишається тільки чекати докладної інформації з боку експертів.

Коментарі