Соратниця Саакашвілі відмовилась від українського паспорта

Грузинська реформаторка українського МВС Ека Згуладзе відмовилась від громадянства України. Будувати кар’єру вона продовжить вже з грузинським громадянством. 

Новину передає "Преса України".

Заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій та ВПО України Юрій Гримчак повідомив, що соратниця колишнього одеського губернатора Михайла Саакашвілі, Ека Згуладзе, більше не є громадянкою України. За його словами, вона отримала грузинський паспорт.

"Ека Згуладзе після того, як закінчила свою каденцію в нас тут керівником поліції, вона відмовилася від громадянства України та поновила громадянство Грузії, звернувшись там до відповідних органів. І на сьогодні вона вже не є громадянкою України, а є громадянкою Грузії", – розповів він.

Нагадаємо, Ека Згуладзе обіймала посаду першого заступника міністра внутрішніх справ України з 2014 року. Після того, як у США на президентських виборах переміг Дональд Трамп, грузинська делегація в Україні почала "відступати" з зайнятих раніше постів. Так, заяву на звільнення за власним бажанням вона написала у травні 2016 року.

Коментарі