«Солодкі» юристи Бориса Подольського: хто стоїть за агрорейдерством на Житомирщині

Ситуація зі спробою рейдерського захоплення агрофірми на Житомирщині набула нового розвитку: власника ПСП «Троянівське» звинуватили у нібито побитті адвоката фірми «Солодка і партнери», що співпрацює з агрорейдером Колесніком. Справа про побиття наразі перебуває у суді, але самого буцімто побитого адвоката Нєнова вже три місяці ніяк не можуть допитати, тож керівництво Троянівського підозрює, що прокурор навмисно затягує слідство.

А от про фірму «Солодка та партнери», що представляє юридичні інтереси Дмитра Колесніка, журналісти дізналися декілька цікавих моментів. За інформацією, отриманою від власників ПСП «Троянівське», юридична компанія з солодкою назвою відстоює інтереси практично усіх представників «луганських» та «донецьких», які наразі знаходяться в бігах.

При цьому подейкують, що за спробами рейдерства стоїть не лише пан Колеснік, а ще й інший акціонер фірми «АСТ» - Борис Подольський. У свою чергу, пан Подольський, за даними ЗМІ, у 2010 році був учасником подій, пов’язаних з захопленням меткомбінату ім. Ілліча, займався рейдерством, за рахунок чого збільшив земельний банк компанії «ТАКО», а також працював у структурах росіян – імовірно, з олігархом Олегом Дерипаскою. Пізніше мав відношення до бізнесу екс-регіонала Вадима Новинського.

Звісно ж, інтереси пана Подольського також представляє вищезгадана фірма «Солодка і партнери».

Подробиці власного розслідування «СтопКору» дізнавайтесь з відеосюжету:

Коментарі