“Сьогодні земснаряди працюють не там, де це потрібно для річки, а там, де є запаси піску, потрібного “бізнесу”, – голова Асоціації риболовів України

Нецільове використання земснарядів призводить до розриву річки на частини, зміни річища Дніпра, ландшафту та конфігурації берега. На дні водойми виникають величезні вирви, які провокують зсуви ґрунту, що може призвести до катастрофічних наслідків.

Про такі результати діяльності піщаних браконьєрів та нецільового використання земснарядів у коментарі "СтопКору" розповів голова Асоціації риболовів України Олександр Чистяков.

"Незаконний видобуток піску вносить свій невідворотний вклад у фактичне вбивство ріки. За своєю суттю земснаряди – корисний винахід людства, покликаний давати друге життя замуленим озерам та витокам річок, що обміліли. Але щойно техніка потрапляє в руки зловмисників, це призводить до незворотних процесів та катастрофічних наслідків для екології", – зазначив у коментарі "СтопКору" Олександр Чистяков.

Зазначимо, що Асоціація риболовів України підтримує боротьбу активістів "Стоп корупції" із незаконним видобутком піску та бере участь у громадському моніторингу нелегальними точками видобутку у Києві та Київській області.

 

Інші новини

Коментарі