Сьогодні відбудеться засідання щодо підозрюваного в розкраданні коштів проекту “Стіна”

Сьогодні, 13 вересня, у Києві відбудеться судове засідання щодо одного з підозрюваних у розтраті державних коштів, виділених на проект "Стіна". Про це повідомили у прес-службі САП, передає УНН.

Об 11:30 в Апеляційному суді міста Києва відбудеться розгляд скарги начальника Управління будівництва департаменту ресурсного забезпечення Державної прикордонної служби України, якому повідомили про підозру за фактом розтрати коштів державного бюджету України, виділених для інженерно-технічного облаштування українсько-російського державного кордону, територій, прилеглих до районів проведення антитерористичної операції та Автономної Республіки Крим (так званий проект "Стіна") на обраний запобіжний захід.

Нагадаємо, 8 серпня було затримано низку осіб, які підозрюються у причетності, за словами керівника САП Назара Холодницького, до розкрадання державних коштів в рамках реалізації проекту "Стіна".

Крім того, прокуратура направила до суду обвинувальні акти щодо посадових осіб Державної прикордонної служби України, яких викрили на хабарі під час будівництва проекту "Стіна".

Інші новини

Коментарі