Собака бреше, караван іде – на столичних Осокорках провели черговий громадсько-розважальний захід

Музика, ігри, веселощі – саме так відсвяткували останні вихідні літа мешканці столичних Осокорків. Організатори обіцяють зробити такі свята регулярними та розширити склад подій. А територію – облагородити і перетворити на одне з найкращих місць відпочинку в Києві.

«То будуть два такі гарні парки, де будуть проводитись багато цікавих заходів, де люди зможуть і каву випити, і поспілкуватись, і з дітьми погуляти, і на велосипедах кататись, і таке інше. За приклад ми візьмемо парк «Наталка», але плануємо зробити щось краще», - розповідає голова правління АТ АКБ «АРКАДА» Костянтин Паливода.

Усе це стане можливим завдяки тому, що невдовзі тут планується зведення нового житлового масиву за допомогою залучених Банком «АРКАДА» від інвесторів коштів. Хоча невідомі активісти повсякчас намагаються цьому завадити. Про конфлікт і сутички журналісти «Стоп Корупції» вже розповідали у минулих випусках.

Усі факти щодо бійок і силових акцій наразі ретельно вивчають правоохоронці. Натомість попри конфлікт – подібні свята стануть доброю традицією – запевняють організатори. А команда «СтопКору» й надалі стежитиме за розвитком подій. Детальніше про це – у матеріалі:

Коментарі