Сміттєве свавілля на Київщині: як загрібають бариші у Баришівці

24.12.2018 13:39

Тотальне бездоріжжя, бізнес на сміттєзвалищі та п’яна директорка дитячого садочка – і це ще не повний перелік того, що відбувається усього за 70 кілометрів від столиці – у селі Баришівка, що на Київщині. Місцева громада, яку відверто ігнорує керівництво села, звернулася за допомогою до «Стоп корупції».

Тож знімальна група «СтопКору» вирушила до Баришівки. Але великі проблеми маленького села журналісти побачили ще на під’їзді до місця призначення.

З’ясувалося, що це – один із прикладів місцевого свавілля. Величезний смітник – майже впритул до помешкань. Сморід – особливо влітку – отруює життя і дорослим, і дітлахам. А відходи забруднюють ґрунти та підземні води. І все це, кажуть жителі села, під прикриттям місцевої влади. Завдяки чому прямо на звалищі процвітає серйозний бізнес, де гарують невідомі люди без жодних документів?

«Чесно кажучи, те, що нам довелося побачити, не входить ні в які рамки людського розуміння. І це при тому, що місцеве керівництво на чолі з Олександром Вереніченком відверто ігнорує всі проблеми села», - розповідає правозахисник ГО «Стоп Корупції» Роман Дещенко.

Дивіться власний репортаж Наталі Дігтяр з Баришівки:

Коментарі