Смертельна ДТП у Харкові: з’явилася ще одна постраждала

Ще однією постраждалою у справі про смертельну ДТП на вулиці Сумській у Харкові визнана пасажирка автомобіля Lexus. Цим авто керувала 20-річна Олена Зайцева, обвинувачена у скоєнні цієї ДТП.

Про це повідомляє NewsRoom із посиланням на адвоката другого обвинуваченого у справі – водія Volkswagen Touareg Геннадія Дронова – Сергія Перепелицю.

"У справі з'явився шостий потерпілий: Марина Ковальова, пасажирка Lexus. Слідство визначило, що вона постраждала", – сказав адвокат.

Видання із посиланням на власні джерела зазначає, що Ковальова, яка у момент ДТП перебувала в салоні Lexus, "в результаті аварії отримала переломи грудної клітини, кваліфіковані як травми середнього ступеня тяжкості. У суді інтереси Ковальової представляє адвокат".

Нагадаємо, 18 жовтня 2017 року у Харкові трапилась автомобільна аварія за участю автомобілів Lexus і Volkswagen Touareg. Внаслідок ДТП загинули 6 осіб. Автомобілем Lexus керувала 20-річна Олена Зайцева, яку суд взяв під арешт. А водієм Volkswagen Touareg виявився Геннадій Дронов, якого суд теж узяв під варту.

Коментарі