Смерть біля лікарні – на Донеччині пацієнт випав з вікна 2-го поверху і помер через те, що працівники не пустили його всередину (ВІДЕО)

6 жовтня в місті Святогірськ в 150-ти метрах від лікарні знайшли закривавлене напівоголене тіло мертвого чоловіка, який проходив лікування у медзакладі. Про це повідомив Святогірський підрозділ "Стоп Корупції" на сторінці у Facebook.

Виявилось, що загиблий – місцевий мешканець 1960-го року народження. Чоловік з 2-го жовтня перебував на стаціонарному лікуванні у терапевтичному відділенні місцевої лікарні з діагнозом "ішемічна хвороба серця".

Дружина загиблого стверджує, що на записі з відеокамери зовнішнього спостереження лікарні видно, що 6-го жовтня о другій годині ночі пацієнт випав з вікна палати на 2-му поверсі.

"Після падіння він ще міг самостійно пересуватися, стукав у зачинені вхідні двері медичного закладу. Спочатку йому відчинили, але одразу виштовхали й закрили двері" – розповіла жінка.

Дружина загиблого впевнена, що смерть не "нещасний випадок"/Фото: Facebook Святогірський підрозділ "Стоп Корупції"

Далі постраждалий вийшов з поля зору камер, тож що відбувалося з ним з моменту падіння з вікна і до моменту смерті – наразі невідомо.

За даними слідства, смерть наступила між шостою та сьомою годинами ранку, а відповідно до результатів судмедекспертизи, причина загибелі – "механічна асфіксія від закриття дихальних шляхів кров'ю та відкритий перелом кісток носа".

"За фактом загибелі слідчим відділом Слов'янського відділу поліції ГУ НП в Донецький області 06.10.2018 року буде відкрито кримінальне впровадження за ч.1 ст.115 (Умисне вбивство) КК України з відміткою "Нещасний випадок" – повідомляє Святогірський підрозділ "СтопКору".

Сім'я загиблого не погоджується з висновками слідства щодо визначення смерті чоловіка як нещасного випадку. Родина стверджує, що причиною смерті є невиконання окремими медичними працівниками закладу своїх професійних обов'язків, тож донька і дружина вимагають справедливого розслідування від правоохоронних органів.

Подробиці цієї справи дивіться у відеоматеріалі.

ЗАГАДКОВА ЗАГИБЕЛЬ У ЛІКАРНІ : ЯКУ ІСТОРІЮ ПОЛІЦІЯ НАМАГАЄТЬСЯ ВИДАТИ ЗА НЕЩАСНИЙ ВИПАДОК

Аваков, Арсен Борисович Зорян Шкіряк ( Zoryan Shkiryak ) Уляна СупрунЗАГАДКОВА ЗАГИБЕЛЬ У ЛІКАРНІ : ЯКУ ІСТОРІЮ ПОЛІЦІЯ НАМАГАЄТЬСЯ ВИДАТИ ЗА НЕЩАСНИЙ ВИПАДОК 6 жовтня 2018 року, десь о десятій годині ранку, його закривавлене , напівоголене тіло знайдуть випадково, приблизно у полутора сотнях метрів від Святогірської лікарні. Невдовзі з'ясується, що загиблим є місцевий житель Киркач І.Б., 1960 року народження, який з другого жовтня перебував на стаціонарному лікуванні у терапевтичному відділенні місцевої лікарні з діагнозом «Ішемічна хвороба серця». Дружина загиблого стверджує, що на записі з відеокамери зовнішнього спостереження лікарні видно, що о другій годині ночі 6 жовтня, пацієнт випав з вікна палати, яка розташована на другому поверсі, але ще міг самостійно пересуватися, стукав у зачинені вхідні двері медичного закладу, спочатку йому відчинили, але одразу виштовхали і закрили двері. Далі він виходить з поля зору камер і враховуючи, що за даними слідства, смерть наступила між шостою та сьомою годинами ранку, що відбувалося з ним з моменту падіння з вікна і до моменту смерті, досить невідомо. Згодом, судмедекспертиза встановить причину смерті : «МЕХАНІЧНА АСФІКЦІЯ ВІД ЗАКРИТТЯ ДИХАЛЬНИХ ШЛЯХІВ КРОВЬЮ.ВІДКРИТИЙ ПЕРЕЛОМ КІСТОК НОСА»...За фактом загибелі Киркач І.Б. слідчим відділом Слов'янського відділу поліції ГУ НП в Донецький області 06.10.2018 року буде відкрито кримінальне впровадження за ч.1 ст.115 (Умисне вбивство) КК України з відміткою «Нещасний випадок». Натомість, сім'я загиблого не погоджується з висновками слідства , що рідна ім людина загинула в результаті нещасного випадку , тобто в результаті падіння з висоти другого поверху . Родина наполягає, що причиною смерті Киркач І.Б. є невиконання окремими медичними працівниками закладу своїх професійних обов'язків і вимагає справедливого розслідування від правоохоронних органів.Наш Telegram канал https://www.t.me/SKSvyatogirsk @SKSvyatogirsk

Posted by Стоп корупції - Святогірський підрозділ on Esmaspäev, 19. november 2018

Коментарі