Служителі Феміди, що винесли суперечливий вердикт на користь агрорейдерки Камінської, розглядали справу в обхід закону

У справі врожаю ТОВ «Фермер-Агро» Апеляційним господарським судом Харківської області частково ухвалено рішення на користь «Доброго господаря» агрорейдерки Камінської – з численними порушеннями закону. При чому «Добрий господар» не надав суду жодного документа, який свідчить про право власності. Наразі керівництво компаній «Фермер-Агро» та «Щедрі лани Слобожанщини» готує скаргу до Вищої ради правосуддя.

Зокрема, звернемо увагу на саме оголошення вироку суду: «Ухвалою Господарського суду Харківської області від 12 жовтня 2018 року скасувати в частині накладання арешту на посіви на врожай с/г культур, розташованих на земельних ділянках на території Картамиської сільради загальною площею 861… пробачте, ні… з яких 170 га врожай соняшнику, з яких 174 га врожай 2018 року на наступних кадастрових номерах та передачі його на зберігання ТОВ «Фермер-Агро», адреса зазначена, до зрілого врожаю соняшнику за допомогою власною або залученою спеціалізованою с/г техніки для подальшого переміщення до обрання місця зберігання».

Створюється враження, що саме рішення писали поспіхом чи, наприклад, хтось дописував від руки. Окрім цього, судді зачитували ухвалу з різних паперів, однак відповідно до закону судді повинні проголошувати підписане, пронумероване та скріплене печаткою рішення.
А тепер повернімося трохи назад. Розглядати цю справу мали геть інші судді, яких обрав автоматичний розподіл справ між суддями.

Правомірність цього може перевірити будь-хто. Як бачимо, одного із суддів, якого вибрала система, виключили начебто через відпустку. Але це виявилося неправдою. Адже в той самий день він підписав кілька ухвал, тобто був на робочому місці. І підтвердження цього є у реєстрі судових рішень. Отже, можна говорити про порушення процедури. І коли на це звернули увагу адвокати підприємства «Фермер-Агро», усі троє суддів взяли самовідвід, у зв’язку з чим порушено кримінальне провадження.

Більше про це дивіться у сюжеті Наталі Дігтяр:

https://www.youtube.com/watch?v=7ERQE985X2Y

Коментарі