Служба охорони ПАТ "ЄВРАЗ Суха Балка" вимагає від знімальної групи "СтопКору" оригінали документів на коптер, який два дні тому здійснив екстрену посадку за територією підприємства. Хоча раніше у прес-службі ПАТ зазначили, що повернуть майно у разі надання документів, що підтверджують право власності. Подробиці повідомила журналістка проекту Лілія Ткачук.

"Ми спільно з представниками Покровського відділу поліції Кривого Рогу планували виїхати на зустріч зі службою безпеки "ЄВРАЗ Суха Балка", щоб повернути незаконно захоплений коптер. Охоронці тричі змінювали місце зустрічі. А згодом ми стали свідками телефонної розмови начальника Покровського управління поліції та представників служби безпеки об'єкта. Правоохоронець зазначив: "Я ж вам сказав, поверніть коптер і кримінальне провадження закриють".

Ми були шоковані, коли почули таке від головного поліцейського району, оскільки ми діємо за законом і вимагаємо розслідування справи про незаконне заволодіння технікою проекту та перешкоджання професійній журналістській діяльності", – розповіла журналістка "СтопКору" Лілія Ткачук.

Додамо, Інтернет-ЗМІ Кривого Рогу сколихнула інформація про незаконне заволодіння технікою знімальної групи "Стоп корупції" з боку служби охорони шахти імені Фрунзе ПАТ "ЄВРАЗ Суха Балка". Інцидент стався напередодні. Коптер, яким відеооператор "СтопКору" проводив зйомку у повітрі, здійснив екстрену посадку за територією підприємства. Проте охоронці забрали техніку та відмовляються її віддавати.

"Ми уже написали заяви про два злочини – незаконне заволодіння майном та перешкоджання професійній журналістській діяльності. Коптер і досі перебуває в охорони шахти ПАТ "ЄВРАЗ Суха Балка ".

Додамо, що знімальна група "СтопКору" перебуває на Дніпропетровщині у рамках підготовки розслідування щодо несанкціонованого видобутку руди на двох шахтах ПАТ "Суха Балка".

 

Коментарі