Служба охорони ПАТ “ЄВРАЗ Суха Балка” вигадала нові підстави не повертати відеотехніку “СтопКору”

Служба охорони ПАТ "ЄВРАЗ Суха Балка" вимагає від знімальної групи "СтопКору" оригінали документів на коптер, який два дні тому здійснив екстрену посадку за територією підприємства. Хоча раніше у прес-службі ПАТ зазначили, що повернуть майно у разі надання документів, що підтверджують право власності. Подробиці повідомила журналістка проекту Лілія Ткачук.

"Ми спільно з представниками Покровського відділу поліції Кривого Рогу планували виїхати на зустріч зі службою безпеки "ЄВРАЗ Суха Балка", щоб повернути незаконно захоплений коптер. Охоронці тричі змінювали місце зустрічі. А згодом ми стали свідками телефонної розмови начальника Покровського управління поліції та представників служби безпеки об'єкта. Правоохоронець зазначив: "Я ж вам сказав, поверніть коптер і кримінальне провадження закриють".

Ми були шоковані, коли почули таке від головного поліцейського району, оскільки ми діємо за законом і вимагаємо розслідування справи про незаконне заволодіння технікою проекту та перешкоджання професійній журналістській діяльності", – розповіла журналістка "СтопКору" Лілія Ткачук.

Додамо, Інтернет-ЗМІ Кривого Рогу сколихнула інформація про незаконне заволодіння технікою знімальної групи "Стоп корупції" з боку служби охорони шахти імені Фрунзе ПАТ "ЄВРАЗ Суха Балка". Інцидент стався напередодні. Коптер, яким відеооператор "СтопКору" проводив зйомку у повітрі, здійснив екстрену посадку за територією підприємства. Проте охоронці забрали техніку та відмовляються її віддавати.

"Ми уже написали заяви про два злочини – незаконне заволодіння майном та перешкоджання професійній журналістській діяльності. Коптер і досі перебуває в охорони шахти ПАТ "ЄВРАЗ Суха Балка ".

Додамо, що знімальна група "СтопКору" перебуває на Дніпропетровщині у рамках підготовки розслідування щодо несанкціонованого видобутку руди на двох шахтах ПАТ "Суха Балка".

 

Інші новини

Коментарі