Слідчого-мародера Замятіна суд зобов’язав повернути незаконно вилучене майно його власникам

12.04.2019 11:33

Суддя Шевченківського районного суду Києва визнав бездіяльність слідчого Замятіна під час проведення несанкціонованого обшуку в офісі СК "Арсенал Страхування" незаконною. Про це із зали суду повідомляють активісти ГО "Стоп корупції", які слідкували за процесом, а раніше були свідками обшуку.

"Вилучення документів компанії, згідно з вердиктом, було незаконним. Майно має бути повернуто власникам. Ухвала оскарженню не підлягає", – передає із залу суду активіст ГО "Стоп корупції".

Нагадаємо, у березні працівників столичної компанії обшукували протягом 34 годин та силоміць утримували вагітну в офісі фірми. Так проводили у Києві слідчі дії працівники ДФС. Справа сфальсифікована, а ухвала на обшук була підписана чомусь харківським суддею. Журналісти "СтопКору" дізнались, хто стоїть за цим свавіллям. Герої силової та психологічної розправи над бізнесом – керівник слідства Офісу великих платників податків ДФС Ігор Чіпічадзе, який до цього керував слідством ДФС у Харківській області. А також його "однодумець", слідчий, який проводив обшуки, Антон Замятін.

"Вочевидь, він є родичем Замятіна Вадима Анатолійовича, який займає високу посаду у ДФС, а саме є заступником начальника Головного оперативного управління. І саме це, як можна припустити, дає йому можливість поводитися так нахабно і залишатися безкарним", – зазначили автори розслідування.

Зазначимо, що "СтопКор" писав, що всі компетентні судові інстанції столиці прийняли правову позицію страхової компанії, рішення Офісу великих платників податків Державної фіскальної служби було визнано протиправними та скасовано відповідні податкові повідомлення.

У своїх публікаціях ми повідомляли, що після цього слідчий Офісу великих платників податків ДФС Антон Замятін звернувся до суду, але вже чомусь у Харкові, хоча не мав на це права, адже справа має зовсім іншу територіальну приналежність.

Зазначимо, що підставою для внесення відомостей в ЄРДР послужив акт податкової перевірки, який був скасований адміністративним судом разом з податковими повідомленнями й рішеннями. Тому юристи впевнені: на сьогодні немає жодних законних підстав розслідувати кримінальне провадження, тож рішення судді Бондаренка є цілком протиправним.

Коментарі