Сквер імені Максима Шаповала: громада столиці виступила проти незаконної забудови паркової зони

Жителі Повітрофлотського проспекту, 11/15 у Києві виступили на захист скверу імені загиблого Героя України Максима Шаповала. Очільника спецназу Головного управління розвідки Міністерства оборони України. Адже невідомий забудовник намагається знищити сквер, збудувавши тут чергову багатоповерхівку. Місцеві жителі обурені та викликали команду "СтопКору" задля вирішення цієї складної ситуації. Наразі ми зупинили будівництво, але що далі? 

Легенда військової розвідки, Максим Шаповал, був підірваний в Києві у власній автівці влітку цього року. Він займався документуванням присутності російських військ на Сході нашої країни. Після загибелі Президент Петро Порошенко надав йому звання Героя України. А місто назвало сквер неподалік від будинку, де він жив, на його честь.  Та на зеленій ділянці з'явилися невідомі й почали посеред білого дня встановлювати будівельний паркан. Місцеві вийшли на спротив.

Забудовник, таке собі ТОВ "Аргумент-ВВ", не має погоджувальних документів на будівництво і взагалі ніяких документів, окрім договору оренди, який був укладений 13 років тому. Найдавніші мешканці району кажуть: їх і не може бути.

Команда "СтопКору" негайно виїхала на місце і стала свідком ситуації, де мало не доходило до бійки. Втім, жителі району заявили – законно, але напевне, вони зупинять будь-яке будівництво у сквері імені Героя.

Координатор "СтопКору" Роман Бочкала особисто пообіцяв жителям району, що ніякі забудовники не зможуть знищити ані сквер, ані пам'ять Максима Шаповала.

Наразі встановлення будівельного паркану зупинено. Команда "Стоп корупції" та ініціативна група жителів району на Повітрофлотському проспекті звернулися до Київської міської державної адміністрації з твердим наміром закрити назавжди питання забудови скверу.

Детальніше – у новиму випуску "СтопКору".

Інші новини

Коментарі