Скандального сина рівненського чиновника Бузинарського взяли під варту

Рівненський суд дав добро на зміну запобіжного заходу для сина чиновника Андрія Бузинарського. Останній – підозрюваний у справі про збут наркотиків, вільно пересувався містом попри домашній арешт. Це призвело до відкриття проти нього ще двох справ – скоєння ДТП та погрози журналістці.

Новину повідомляє Громадське радіо.

Рівнянин Андрій Бузинарський проведе 60 діб під арештом. Сину Михайла Бузинарского, глави облорганізації партії "За життя!", Рівненський райсуд змінив запобіжний захід з правом на внесення застави 147 тисяч гривень.

Причина цього – молодий чоловік порушив умови запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту в нічний час доби. Як відомо, Бузинарський-молодший підозрюваний у справі про незаконне виробництво і збут наркотичних, психотропних речовин. Тим не менше, він декілька разів був помічений у нічному клубі. Один з таких виходів "в люди" закінчився ДТП.

Інцидент трапився 11 серпня, тоді в Андрія Бузинарського виявили високий вміст алкоголю у крові. При цьому він дозволив собі погрози в сторону журналістки. За що й отримав нову статтю.

Під час суду, коли прокурори вимагали для Бузинарського-молодшого зміну запобіжного заходу, обвинувачений заявив, що "вчасно з'являвся до слідчого і прокурора". Раніше він також намагався пояснити свою неадекватну поведінку, зокрема, погрози вбивством журналістці. Однак все, на що він спромігся – монолог про те, як на його "вельми поважного" тата реагують правоохоронці.

Коментарі