Скандально відомий російський священик закликав Кремль “рятувати Україну”

Російський священик Всеволод Чаплін залишив у Мережі чергове пропагандистське повідомлення. Він нагадав, що Росія колись "врятувала Сербію" і тепер не варто заважати "рятувати" українців.

Новину повідомляє "Преса України".

Священик Російської православної церкви Всеволод Чаплін вкотре вирішив висловити свою думку щодо російсько-українських відносин. На своїй сторінці у соцмережі священик, який відкрито захищає інтереси Кремля, провів паралель між вступом Росії у війну між Австро-Угорщиною та Сербією і війною на Донбасі, куди прибули російські найманці, щоб "врятувати" українців, прихильних до Росії.

Так, Всеволод Чаплін посилається на статтю російського видання Инфосми, де йдеться про важливу роль Росії в сербській історії. А саме про те, що "Цар Микола II врятував Сербію від знищення".

"Автор нагадує: "Російський монарх (Микола II), поза всякими сумнівами, прийняв рішення про вступ у війну з чисто моральних міркувань, щоб прийти на допомогу маленькому сербському союзнику, якому загрожувало повне винищення". Зараз навіть в церковному середовищі деякі повторюють ліберальний штамп, що "вступ в ту війну було помилкою". Помилкою і моральним злочином була б якраз зрада єдиновірного і єдинокровного народу, на який напала Австро-Угорщина і який захищатиме більше було нікому. Точно так же помилкою і моральним злочином є "здача" людей, які в Україні бачать себе разом з Росією і страждають через це", – написав Чаплін.

Зауважимо, раніше Всеволод Чаплін звернувся до президента РФ Володимира Путіна. Так, він закликав його поставити ультиматум США: пів-України віддати під опіку Кремля, який «не боїться руйнувати великих міст». А натомість Штатам "віддати" сирійського президента Башара Асада.

Коментарі