Скандальний завод “Фанплит” попри обіцянки столичної влади продовжує труїти киян

Жителі ЖК «Комфорт Таун» у Дніпровському районі Києва зафіксували факт роботи заводу з виготовлення фанери та плит «Фанплит». Про це активісти повідомили «Стоп корупції». 

«Ми невідкладно виїхали на місце та переконались у тому, що попри заборони, порушення екологічних норм, борги та численні акції протесту громади масиву, завод продовжує працювати. Проти ночі з труб підприємства валив густий чорний дим. Ми виклали на місце правоохоронців, слідчо-оперативна група зафіксувала усі факти порушень з боку «Фанплиту», – розповіли активісти «Стоп корупції».

Активісти «Стоп корупції» звернулись до Верховної ради України з метою припинення порушення ПрАТ «Фанери та плити» вимог ЗУ «Про охорону атмосферного повітря» та недопущення порушення прав, законних інтересів, життя та здоров’я мешканців Дніпровського та Дарницького району, зокрема, не забезпечення захисту навколишнього природного середовища та безпеки держави. Про це йдеться у колективному зверненні, яке представники проекту передали до відділу звернення громадян парламенту.

Додамо, що після спільної акції протесту ГО «Стоп корупції» та жителів Дніпровського району, у КМДА створять спеціальну міжвідомчу комісію, яка розбереться із загрозливою роботою заводу «ФанПлит» біля ЖК «Комфорт Таун». До складу комісії увійдуть представники компетентних органів та громадськості. Про це учасників акції проти діяльності підприємства повідомив особисто міський голова Віталій Кличко.

Нагадаємо, минулого тижня активісти «Стоп корупції» спільно з жителями Дніпровського району провели під стінами КМДА акцію протесту. У костюмах хімічного захисту, у супроводі похоронної музики у виконанні духового оркестру принесли до столичної мерії символічну «бочку з хімічно небезпечними речовинами».

Раніше під стінами заводу «Фанплит» активісти розгорнули наметове містечко.

Коментарі