Скандальний мер Святогірська Дзюба, який після розслідування “СтопКору” подав у відставку, приїхав в офіс проекту

Міський голова Святогірська Олександр Дзюба, який подав у відставку з посади після рейду "Стоп корупції" містами Донеччини, приїхав в центральний офіс проекту, висловив бажання працювати із громадськістю та боротись з корупцією.

Про такі зміни в поведінці мера з майже тридцятирічним стажем написав координатор "Стоп корупції" Роман Бочкала.

"Пам'ятаєте мера Святогірська Олександра Дзюбу? Після приїзду "Стоп корупції" він подав у відставку. І от напередодні він несподівано приїхав в офіс проекту. Сказав, що готовий працювати із громадськістю. І що боротись із корупцією також готовий. Якщо, звісно, депутати таки не відправлять його у відставку за його ж заявою. А може дійсно людина розібралась? Покаялась? Пообіцяв навіть офіс у місті правозахисникам надати. А от наступного дня голові святогірського осередку "Стоп корупції" Володимиру Рибалкіну принесли повістку.

Просять з'явитись до військкомату із можливою подальшою відправкою на збори. Абсурд ситуації полягає у тому, що Володимир – ветеран АТО. Захищав Батьківщину, а його знову хочуть відправити на передову. "Совпадение? Не думаю...". Тепер думаю, чи щирим у своїх намірах був мер? Може, дарма ми йому нашу футболку подарували", – написав координатор "Стоп корупції" Роман Бочкала у своєму Фейсбуці.

Нагадаємо, активісти "Стоп корупції" з 18 міст України показали на всю країну результати перевірки корупціонерів цього разу у містах Донецької області. Представники проекту стали свідками колапсу влади у Святогірську, де міський голова у змові з депутатами саботує роботу Святогірської міської ради та зірвав процес децентралізації.

Пізніше, 17 липня, міський голова Святогірська Донецької області Олександр Дзюба подав у відставку. Про це стало відомо представникам місцевого осередку "Стоп корупції" з офіційного сайту Святогірської міської ради.

"На сайті Святогірської міської ради з'явилась новина про наміри міського голови Святогірська піти у відставку. Це питання винесуть на розгляд депутатів святогірської міської ради", – зазначив голова святогірського осередку "Стоп корупції" Володимир Рибалкін.

 

Коментарі