Скандальна точка видобутку піску на Видубичах більше не працює

Проводили незаконний видобуток піску, продавали крадене, обходили закон, винаймали для охорони тітушок та скоїли напад на журналістів і нарешті згорнули свою діяльність. Браконьєри з ТОВ "Мостобуд", які орудували у промзоні на Видубичах, припинили роботу. Ворота об'єкта зачинені, всередині жодної діяльності не проводять. Про це з Промислової повідомлять активісти ГО "Стоп корупції".

Нагадаємо, 24 січня ввечері у промзоні на Видубичах журналісти та правозахисники "Стоп корупції" зафіксували рух вантажівок і вивезення піску на незаконній точці видобутку і стали жертвами нападу охорони об'єкта.

Нападники розбили машину журналістів, застосували газові балончики, побили одного з них і забрали сумку з грошима.

Потерпілий, якого доставили в лікарню, отримав черепно-мозкову травму й опік слизової оболонки очей.

При обшуку території, де стався напад, вилучили мобільні телефони нападників, сокиру, газовий балончик, два ножі, три травматичні пістолети, мисливський карабін, стартовий пістолет і патрони.

Підозри у нападі на журналістів отримали семеро чоловіків. Їм інкримінували ст. 187 ККУ – "розбій" і загрожувало покарання до 10 років ув'язнення. Утім Голосіївський районний суд Києва обрав для них лояльне покарання у вигляді домашнього арешту у нічний час.

Коментарі