Ситник припускає, що за справу Чауса візьмуться після 30 вересня

Директор Національного антикорупційного бюро України Артем Ситник не виключає, що після 30 вересня, коли зникне імунітет суддів у частині скоєння особливо тяжких і тяжких злочинів, суддю Дніпровського районного суду Києва Миколи Чауса оголосять у міжнародний розшук.

Про це він повыдомив журналістам у п'ятницю.

"У нас був і є закордонний паспорт (М.Чауса — ред.). У нього була можливість лише нелегально перетнути кордон. Але, на жаль, ми були позбавлені можливості його затримати... І я сподіваюся, що це останній суддя, який зміг скористатися імунітетом, оскільки 30 вересня імунітет судді в частині скоєння особливо тяжких і тяжких злочинів зникає. І вже питання зняття імунітету не стоїть. Буде використання можливості залучення Інтерполу, використання міжнародного розшуку. І тут вже буде дещо простіше", — сказав А.Ситник.

Нагадаємо, 9 серпня детективами Національного антикорупційного бюро України (НАБ України) під процесуальним керівництвом прокурорів Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) викрито суддю М.Чауса на хабарі у 150 тис. дол. США, які він зберігав у банках.

Коментарі