Сиренами по вухах – «Націократія» в дії. Молодики з кийками та гучномовцями налякали мешканців Печерська

Кількість псевдоактивістів напередодні виборів росте, немов грибниця після дощу. Не важливо, чого вимагати, від кого та як, головне – робити це гучно та нахабно.

Так, до журналістів звернулись мешканці Печерська, які потерпають від пошкодженого під'їзду, брудних листівок та звуку сирен, яким зловживають молодики спортивної статури, що розташували свій табір навпроти будівлі по вул. Богомольця, 5 прямо під носом МВС.

Знімальна група, яка прибула на місце, намагалась з’ясувати, проти чого або проти кого протест. Та для чого молодикам кийки й предмети, зовні схожі на зброю. Проте за звуком сирен почути щось від чоловіків, які ховали обличчя у капюшонах спортивного одягу, було проблематично. До того ж, спортивні активісти, озброєні кийками, виявились доволі агресивними. Тож на місце події довелось викликати загін поліції.

У ході складання протоколу про вчинення правопорушень було також встановлено, що акція взагалі несанкціонована – заявку на проведення мирного зібрання подавала зовсім інша організація. Проте представників Антирейдерського союзу підприємців України, від імені якого була подана відповідна заява, серед «націократів» не виявилось. У відповідь на прямі запитання журналістів від псевдоактивістів були отримані погрози.

Після втручання правоохоронців молодики згорнули свою гучну діяльність, а місцеві мешканці нарешті змогли зітхнути з полегшенням. Проте чи надовго?

Коментарі