Сім’я росіян попросила надати їм статус біженців в Україні

Чоловік та дружина – росіяни – при перетині російсько-українського кордону на одному з пунктів пропуску попросили в України надати їм статус біженців. На руках у них маленька дитина. Кажуть, що в РФ на них завели кримінальну справу через політичні погляди.

Новину повідомляє прес-служба ДПСУ.

Під час проходження прикордонного контролю про надання статусу біженців до співробітників Держприкордонслужби України звернулися 32-річний громадянин Росії та його 33-річна дружина, також громадянка Росії. Вони прибули із сусідньої країни пішки з маленькою дитиною.

Громадяни Росії під час бесіди розповіли, що, у зв'язку з політичним переслідуванням, вони були змушені просити статусу біженців. Переслідування росіян почалися після висловлювання чоловіка своєї позиції про зміну влади в РФ. За це він був притягнутий до кримінальної відповідальності, а нині зазнає подальшого переслідування.

Після оформлення відповідних документів сім'ю росіян направили до Державної міграційної служби України.

Нагадаємо, двоє представників російських спецслужб попалися українським прикордонникам, коли спробували на човні причалити до берега материкової України без відповідних документів. ФСБ РФ уже попросила українську сторону надати інформацію щодо затриманих.

Інші новини

Коментарі