Силовики розігнали активістів торгової блокади у Кривому Торці

У штабі блокади заявили про розгін їхнього редуту у Кривому Торці, здійснений силами СБУ та спецпідрозділу КОРД. Кажуть, що затримані десятки учасників блокади.

Новину повідомляє "Преса України".

"Інформація про силовий розгін підтвердилася. Зараз редут на Кривому Торці захоплено силами т. зв. СБУ і т. зв. "спецпідрозділу поліції КОРД". Штаб вживає заходів для оборони інших редутів і визволення незаконно заарештованих", – сказано в повідомленні штабу блокади.

В іншому повідомленні штабу йдеться про затримання учасників блокади, кількість затриманих не уточнили.

Пізніше нардеп від "Батьківщини" Ігор Луценко на своїй сторінці в Facebook уточнив, що в ході розгону редуту в районі Кривого Торця було затримано близько 30 учасників блокади.

Раніше в штабі торгової блокади повідомили про можливий штурм одного з редутів, розташованого в селищі Кривий Торець. Відповідне повідомлення про це опубліковано на сторінці штабу блокади в Facebook.

Зазначимо, що в Україні через торгову блокаду Донбасу з 17 лютого введено надзвичайний режим в енергетиці, який буде діяти місяць. Блокада залізничних шляхів розпочалася 26 січня, її ініціаторами стали люди, які називають себе ветеранами АТО.

За фактом блокування дороги в Луганській області прокуратура відкрила кримінальне провадження.

Нагадаємо, на Харківщині 30 учасників блокади спробували перекрити залізничний рух на ділянці дороги Куп'янськ-Сортувальний. До них виїхали правоохоронці, які шляхом "мирних переговорів" змусили активістів згорнути новий редут.

Коментарі