Сили ООС готують спецоперацію в Краматорську: жителів міста просять не покидати квартири

Командування Об'єднаних сил також наполягає: якщо вийти з дому все ж виникне гостра потреба, потрібно взяти з собою документи, що засвідчують особу.

Сили ООС попереджають жителів Краматорська (Донецька область) про підготовку в населеному пункті спеціальної операції. Командування просить городян дотримуватися спокою і занадто не дивуватися кількості бійців спецпризначення на вулицях, а також закликає не покидати житло без документів, що засвідчують особу.

Відповідну інформацію прес-служба Операції об'єднаних сил опублікувала на своїй сторінці в Facebook.

Заходи з протидії диверсійним загрозам в прифронтовому місті Донецької області пройдуть з 31 жовтня по 1 листопада. При цьому уточнюється: дії силовиків узгоджені з командувачем ООС генерал-лейтенантом Сергієм Наєвим.

Нагадаємо, Краматорськ був окупований "ополченцями" Донбасу у квітні 2014 року. Під владою проросійських бойовиків місто перебувало до 5 липня того ж року. Відлуння війни відчувається в Краматорську досі. Так, нещодавно 12-річна дитина знайшла бомбу на дитячому майданчику. Хлопчик тут же повідомив дорослих про небезпечну знахідку.

Коментарі